- CHINA

Цена
€2 57 / 5 03 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
МАСТИЛО HP DJ 8xx/9xx Series C6578A/D/C1823D/C6625A/51641/51649 - Magenta - OUTLET - TNC - `200ml.`
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Червен
Ресурс: 200 ml
Съвместим вид: Съвместим артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
МАСТИЛО HP DJ 8xx/9xx Series C6578A/D/C1823D/C6625A/51641/51649 - Magenta - OUTLET - TNC - `200ml.`
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Магента |
| Капацитет (страници) (pages) | ~500 |
| Обем (ml) | ~10 |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 8xx/9xx серия |
| OEM код | C6578A / C1823D / C6625A / 51641 / 51649 |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Каридж мастило за HP DeskJet 8xx/9xx серия - Магента - OUTLET - TNC
Възстановете живите магентови отпечатъци на вашия принтер HP DeskJet 8xx/9xx с този оригинален каридж мастило. Проектиран за ясни, устойчиви на размазване документи и наситени графики, той осигурява постоянна производителност страница след страница.
Ключови Предимства
- Оригинално качество HP — Създаден за безупречна работа с принтерите HP за надежден и висококачествен печат.
- Наситена магента — Получавайте богати, реалистични цветове за снимки и презентации.
- Лесен монтаж — Просто щракване и сте готови за печат за секунди.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Магента |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 8xx/9xx серия |
| OEM код | C6578A / C1823D / C6625A / 51641 / 51649 |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Оригинален каридж мастило HP - Магента
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




